Znaczenie tatuaży z motylem
Znaczenie i symbolika tatuaży z motylem

Tatuaże z motylami wytrzymały próbę czasu, ponieważ nieustannie są jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce. 
Motyle są uwielbiane za ich piękne kształty, żywe kolory oraz historyczne i symboliczne znaczenia, które uczyniły je ulubionymi przez wielu artystów oraz posiadaczy tatuaży. 
Ale, jakie jest znaczenie tatuaży z motylami?
Motyle przechodzą proces metamorfozy, w którym gąsienica zamyka się w poczwarce i przechodzi transformację w motyla po wyrwaniu się z kokonu. Sam ten proces służy jako metafora, którą jednostki kojarzą z traumą lub emocjonalnymi momentami w ich życiu, które chcą upamiętnić na swoim ciele poprzez tatuaże, stąd popularność tatuaży motyli.

Ale to nie wszystko. W tym artykule zajmiemy się symboliką tatuaży motyli w różnych kulturach i częściach świata.

 

czytaj całość »
Tatuaże tymczasowe to świetny sposób, by sprawdzić jak się wygląda i czuje przed wizytą w studio. Wszystkie zmywalne tatuaże, które znajdziesz w sklepie internetowym tatuaze-tymczasowe.pl są bezpieczne i zostały przebadane przez międzynarodową firmę SGS. Nasze tatuaże tymczasowe utrzymują się nawet 7 dni. Aplikacja jest szybka i łatwa, możesz je nałożyć samodzielnie w domu, dzięki załączonej instrukcji, którą znajdziesz w każdym zamówieniu. Wiele osób zastanawia się, jak nałożyć tatuaże tymczasowe i jak wygląda proces aplikacji tatuażu zmywalnego: zespół sklepu starannie stworzył szczegółową instrukcje nakładania, aby każdy mógł wygodnie nałożyć swój ulubiony tatuaż. W szerokiej ofercie sklepu znajdziesz tylko oryginalne tatuaże z najlepszymi wzorami. Wybierz swój ulubiony tatuaż z wilkiem na rękę i delikatne, subtelne tatuaże na nadgarstek dla kobiet. Jeśli szukasz pomysłów na damski tatuaż na całą rękę, w naszym sklepie znajdziesz oryginalne tatuaże zmywalne z kwiatami w kolorze lub czarno białe róże. Tatuaże tymczasowe są całkowicie bezbolesne i ich aplikacja jest bardzo łatwa. Można je stosować już od 6 roku życia. Wybierz najlepszy tatuaż zmywalny i skorzystaj z darmowej dostawy już od 50 zł!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl