Zestaw małe tatuaże z motylkami 3D

Cena: 13,50 zł 13.50
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5

Opis

Co oznaczają tatuaże z motylami?

Tatuaże z motylami mogą mieć różne znaczenie, w zależności od kontekstu i kultury. Często symbolizują przemianę, metamorfozę, piękno, a także duchowość. Motyl jest również symbolem duszy i duchowego rozwoju. W wielu kulturach motyl jest również uważany za symbol nieśmiertelności i nieśmiertelnej duszy. Tatuaż z motylami jest często wybierany przez osoby, które przeszły przez trudne chwile i chcą oznaczyć swoją przemianę i odrodzenie. Motyl jako symbol przemiany i metamorfozy, jest często widziany jako symbol dla osób, które przeszły przez trudne chwile i chcą oznaczyć swój powrót do zdrowia lub radzenie sobie z trudnościami. Tatuaż z motylami może oznaczać, że ktoś jest gotów na zmiany i przemiany w swoim życiu i jest dumny z tego kim się stał.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nasze tatuaże tymczasowe są bezpieczne i nietoksyczne, dlatego możesz mieć pewność, że wybierzesz sprawdzony produkt. W trosce o zdrowie Twojej skóry, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i badania, które potwierdzają oryginalność i jakość naszych tatuaży tymczasowych.

Wymiary wzoru:
19x10cm

Ile wytrzymują nasze tatuaże?

Tatuaże, które oferujemy utrzymują się średnio 3-7 dni, w zależności od wielu czynników, takich jak miejsce aplikacji i czynniki zewnętrzne.

Na jakie miejsce można nałożyć ten wzór?

Ten wzór można nałożyć w dowolne miejsce, dzięki jego wymiarom nada się na każde miejsce na ciele, szczególnie dobrze będzie się prezentować na:

  • ramieniu,
  • przedramieniu,
  • klatce piersiowej,
  • plecach,
  • nodze,
  • łydkach

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Przekonaj się jak będziesz się czuć i wyglądać z tatuażem!

Bez konsekwencji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl